Cel mai important este sa ai un prieten....El te place asa cum esti si cu defecte
...Walking with a friend in the dark is better than walking alone in the light..':((.Prietenii care contează sunt cei pe care poţi să-i trezeşti la patru dimineaţa...Deci ...ai grija ca te trezesc :)).....Insa cel mai bine si sigur este sa il ai pe Tatal Tau , Fratele Tau , Ajutorul tau , adica pe Domnul ca PriEteN
...Walking with a friend in the dark is better than walking alone in the light..':((.Prietenii care contează sunt cei pe care poţi să-i trezeşti la patru dimineaţa...Deci ...ai grija ca te trezesc :)).....Insa cel mai bine si sigur este sa il ai pe Tatal Tau , Fratele Tau , Ajutorul tau , adica pe Domnul ca PriEteNSpune sau cere orice si oricand ...

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu